Oferta Eko-Balinox: balustrady, schody ze stali nierdzewnej, stalowe ogrodzenie, spawanie, ślusarstwo, metaloplastyka

Specjalizujemy się w produkcji balustrad, stalowych schodów, ogrodzeniach, poręczy oraz wszelkich elementów wykończeniowych dla firm budowlanych, sektora publicznego (podjazdy dla niepełnosprawnych, ławki, kosze na śmieci i inne elementy miejskiej architektury) i osób fizycznych. Nasze usługi: spawanie Poznań, balustrady ze stali nierdzewnej, konstrukcje stalowe – to nasze główne profile działalności firmy. Od ponad 10 lat zdobywamy doświadczenie, by profesjonalnie realizować Państwa zamówienia i podnosić jakość usług. Służymy fachową poradą.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta, ponieważ, to przekłada się na rozwój i sukcesy naszej firmy. W firmie EKO-BALINOX ciągle wdrażamy nowe technologie, przez co poszerzamy stale wachlarz naszych produktów ze stali. Oferujemy również usługi z zakresu: spawanie TIG, MIG-MAG, konstrukcji stalowych, balustrad, płotów, bram i innych produktów wykonanych ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i czarnej.

Balustrady Poznań, antresole, schody ze stali nierdzewnej w atrakcyjnych cenach!

Oferta Eko-Balinox to szeroki wybór produktów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej na indywidualne zamówienie

Nasza oferta to nie tylko spawanie i usługi ślusarskie. To także wysokiej jakości produkty ze stali: balustrady, antresole, schody, poręcze ze stali nierdzewnej. To profesjonalne usługi i gwarancja wysokiej jakości! Współpracujemy z firmami deweloperskimi, z branży metalowej, ale także spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i budowlanej. Do naszych stałych kontrahentów należą firmy, ale również i osoby prywatne, dla których to od ponad dziesięciu lat produkujemy balustrady i klatki schodowe ze stali nierdzewnej. To właśnie dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników, którzy odpowiadają za jakość produktów firmy stale powiększa się grono naszych zadowolonych klientów– z czego jesteśmy niezmiernie dumni! Mamy nadzieję, że Państwo również dołączą do tego grona, powierzając Eko-Balinox realizację zleconych prac.

EKO-BALINOX to wieloletnia i sprawdzona jakość dlatego warto nam zaufać.

W naszej ofercie znajdą Państwo:


Zapytaj o bezpłatną wycenę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, więcej informacji w polityce prywatności


Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od specyfikacji zlecenia i użytych materiałów. Dbamy o klienta kompleksowo, ponieważ zapewniamy montaż i profesjonalną obsługę od początku do końca realizacji zlecenia. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i konkurencyjne ceny, ponieważ jesteśmy wykonawcą naszych produktów. Jesteśmy polskim producentem balustrad ze stali nierdzewnej (nie pośrednikiem), schodów zewnętrznych i wewnętrznych, a także konstrukcji stalowych, dlatego bierzemy odpowiedzialność za jakość naszych produktów i usług!

local_phone

601 353 369

Eko-Balinox producent podjazdów dla osób niepełnosprawnych z poręczami ze stali nierdzewnej Poznań

Specjalizujemy się również w produkcji elementów dla budownictwa ze stali nierdzewnej: pochwyty, schody, daszki, stojaki, kraty, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, itp. Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy, tak że zlecenia na ławki i inne elementy architektury miejskiej. Dlatego naszą ofertę kierujemy do urzędów miast i gmin oraz do właścicieli salonów fryzjerskich, kosmetycznych. Nasze propozycje produktów ze stali nierdzewnej kierujemy zatem do wszystkich Państwa, którzy z powodu specyfiki branżowej – higiena pracy, potrzebują mebli, poręczy, schodów, balustrad, ogrodzenia i urządzeń ze stali nierdzewnej.

balustrady-poznań-ze stali-nierdzewnej
Realizacje balustrad balkonowych, tarasowych, schodów wewnętrznych, zewnętrznych, bram, płotów, ławek miejskich, stojaków na rowery, podjazdów dla osób niepełnosprawnych ze stali nierdzewnej i innych

Oferujemy usługi ślusarskie: spawania, cięcia, gięcia toczenia i frezowania na terenie miasta Kościana, Poznania i okolic. Jeżeli masz pytanie, napisz do nas na adres: poczta@eko-balinox.pl

Masz pytanie? Zapytaj o wycenę pod numerem telefonu:
601 353 369

Zobacz produkty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i czarnej >>

EKO-BALINOX Ul. Słoneczna 8, 64-000 Kiełczewo
https://mapa.targeo.pl – Eko-Balinox-dojazd >>

Scroll to Top