Mała Architektura Miejska ze stali nierdzewnej

Nowoczesna i funkcjonalna Mała Architektura Miejska wykonana ze stali nierdzewnej od Eko-Balinox

Mała architektura Eko-Balinox, to produkty najwyższej jakości, o nowoczesnym designie, estetycznie wykonane, trwałe i bezpieczne!
W ramach naszych kolekcji mebli miejskich znajdą Państwo właściwe rozwiązania dla swojej inwestycji zarówno dla przestrzeni publicznej jak i prywatnej.
Od kilkunastu lat projektujemy i wykonujemy: ławki miejskie i parkowe, uliczne kosze na śmieci, donice na kwiaty, stojaki rowerowe, słupki parkingowe, bariery ochronne, balustrady ze stali nierdzewnej, kraty pod drzewa, tablice informacyjne, gabloty oraz słupy ogłoszeniowe i inne nietypowe zamówienia będące elementem miejskiego krajobrazu.

Oto kilka naszych realizacji małej architektury miejskiej

Nowoczesne ławki z metalu i stali nierdzewnej
Stalowa konstrukcja charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Ławki wykonane są z najlepszych materiałów, są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Każda z ławek posiada łatwy w montażu sposób przytwierdzania do podłoża. Gwarantujemy stabilność oraz ochronę przed kradzieżą. Nasze ławki dostępne są w wielu wzorach oraz kolorach. Realizujemy również zamówienia na indywidualne projekty.

Elegancki wgląd, nowoczesne wzornictwo oraz precyzja wykonania – Producent Eko-Balinox oferuje ławki metalowe ze stali nierdzewnej

Ławki ze stali nierdzewnej, metalowe wyposażone są w przyjemne w dotyku siedzisko z drewnianych listew. To bardzo modne połączenie drewna i metalowej konstrukcji ławki bardzo dobrze wpisuje się zarówno w miejski krajobraz, jak i w prywatną przestrzeń wokół domu.

Dodatkowo realizujemy zlecenia nietypowe, konstrukcje, balustrady, schody i ogrodzenia ze stali nierdzewnej i ze stali czarnej.

Scroll to Top